Sīkdatnes - ir maza apjoma šifrētie teksta faili, kas tiek saglabāti Lietotāja datorā vai interneta pārlūka kešatmiņā. To izmantošana nodrošina Vietnes efektīvāku darbību. Sīkdatne nesatur personīgu informāciju par Lietotājiem, un to nevar izmantot, lai identificētu atsevišķus lietotājus. Kompānija izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu Vietnes servisa darbību. Ja nevēlaties pieņemt sīkdatnes, Jūs varat nomainīt Jūsu interneta pārlūkprogrammas drošības uzstādījumus. Jūs varat izvēlēties neatļaut pastāvīgo sīkdatņu izmantošanu, bet tas var ietekmēt šīs Vietnes funkcionalitāti.
VNĪ darbinieku sarūpētās dāvanas dāvā prieku bērniem
10.01.2017

VAS „Valsts nekustamo īpašumu” darbinieki sarūpējuši dāvanas bērniem ar kustību un attīstības traucējumiem un bāreņiem.

Par VNĪ darbinieku tradīciju kļuvusi iesaistīšanās dažādās labdarības akcijās. 10.janvārī noslēdzām VNĪ darbinieku veidotu labdarības akciju, kā ietvaros darbinieki sarūpēja speciālās attīstošās rotaļlietas dienas centra „Mēs esam līdzās” un Rīgas 2. speciālās pirmsskolas izglītības iestādes bērniem. Rotaļlietas paredzētas bērniem ar kustību un attīstības traucējumiem un tās palīdzēs bērniem attīstīt pašaprūpes potenciālu, paaugstināt neatkarības līmeni, attīstīt sociālās prasmes un veicināt viņu sociālo integrāciju.

VNĪ darbinieki pārsteigumu sagādājuši arī bāreņu nama "Līkumi" bērniem, dāvājot viņiem iespēju pavasarī apmeklēt Gaujas Nacionālā parka Līgatnes dabas takas.