Sīkdatnes - ir maza apjoma šifrētie teksta faili, kas tiek saglabāti Lietotāja datorā vai interneta pārlūka kešatmiņā. To izmantošana nodrošina Vietnes efektīvāku darbību. Sīkdatne nesatur personīgu informāciju par Lietotājiem, un to nevar izmantot, lai identificētu atsevišķus lietotājus. Kompānija izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu Vietnes servisa darbību. Ja nevēlaties pieņemt sīkdatnes, Jūs varat nomainīt Jūsu interneta pārlūkprogrammas drošības uzstādījumus. Jūs varat izvēlēties neatļaut pastāvīgo sīkdatņu izmantošanu, bet tas var ietekmēt šīs Vietnes funkcionalitāti.
VNĪ piedalās konkursā „Latvijas Būvniecības Gada balva 2016” un skatē „Gada labākā būve Latvijā 2016”

VAS „Valsts nekustamie īpašumi” (VNĪ) 2016.gadā realizējis vairākus sabiedrībai nozīmīgus, ilgtspējīgus kultūras mantojuma projektus, kas pieteikti dalībai konkursā „Latvijas Būvniecības Gada balva 2016” un skatē „Gada labākā būve Latvijā 2016”.

Lai nodrošinātu kultūras mantojuma saglabāšanu un kvalitatīvu kultūras pakalpojumu pieejamību sabiedrībai 2016.gadā VNĪ sadarbībā ar Memoriālo muzeju apvienību rekonstruēja un restaurēja Raiņa un Aspazijas muzeja trīs ekspozīciju vietas – Raiņa un Aspazijas vasarnīcu, Raiņa muzeju „Tadenava” un Raiņa un Aspazijas māju – un valsts nozīmes arhitektūras pieminekli un valsts nozīmes vēsturisku notikuma vietu Jāņa Akuratera muzeju, Torņakalnā, Ojāra Vācieša ielā 6a.

„Jūtos gandarīts, ka mēs pievēršam uzmanību mūsu kultūras mantojumam un sakārtojam muzejus atbilstoši mūsdienu sabiedrības vajadzībām” uzsver skates „Gada labākā būve Latvijā 2016” žūrijas pārstāvis un Latvijas Būvnieku asociācijas prezidents Normunds Grīnbergs:

Īstenotā projekta gaitā veikta Jāņa Akuratera muzeja un Raiņa un Aspazijas muzeja trīs ekspozīciju vietu muzeju ēku restaurācija, kā arī Raiņa un Aspazijas muzeja trīs ekspozīciju vietu dzejnieku kolekcijas vēsturisko priekšmetu restaurācija un jaunu ekspozīciju izveide.

„Šis kultūrvēsturiskais projekts ir ļoti vērtīgs gan no rekonstrukcijas un restaurācijas viedokļa, gan arī pateicoties dizaina biroja H2E veidotajam dizainam, kas caurvij visus atjaunotos Raiņa un Aspazijas muzejus”, pēc Raiņa un Aspazijas vasarnīcas apmeklējamu, atzina konkursa „Latvijas Būvniecības Gada balva 2016” žūrijas komisijas loceklis, arhitekts un žurnāla „Latvijas Architektūra” galvenais redaktors Jānis Lejnieks.

Projekti realizēti Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta programmas „Kultūras un dabas mantojuma saglabāšana un atjaunināšana” ietvaros.