Sīkdatnes - ir maza apjoma šifrētie teksta faili, kas tiek saglabāti Lietotāja datorā vai interneta pārlūka kešatmiņā. To izmantošana nodrošina Vietnes efektīvāku darbību. Sīkdatne nesatur personīgu informāciju par Lietotājiem, un to nevar izmantot, lai identificētu atsevišķus lietotājus. Kompānija izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu Vietnes servisa darbību. Ja nevēlaties pieņemt sīkdatnes, Jūs varat nomainīt Jūsu interneta pārlūkprogrammas drošības uzstādījumus. Jūs varat izvēlēties neatļaut pastāvīgo sīkdatņu izmantošanu, bet tas var ietekmēt šīs Vietnes funkcionalitāti.
Ēnu diena VAS "Valsts nekustamajos īpašumos"
15.02.2017

Šodien, 15.februārī, VAS „Valsts nekustamie īpašumi” (VNĪ), Ēnu dienas ietvaros, aicināja skolēnus iepazīt Būvprocesa un Attīstības projektu vadītāju profesijas.

Aicinājumam atsaucās 16 jaunieši no visas Latvijas: Rīgas, Valkas, Daugavpils, Viļāniem, Jelgavas, Aizkraukles un Jumpravas. Viņu vidū arī Viļānu vidusskolas 11.klases skolnieks Dainārs Lācis, kas VNĪ organizētajā Ēnu dienā piedalījās jau otro gadu: „Pagājušogad Ēnu dienu pavadīju VNĪ, kas uz man atstāja ļoti labu iespaidu. Vēlējos arī šogad ēnot Jūsu iestādes darbiniekus un domāju, ka noteikti atgriezīšos arī nākamajā gadā!

VNĪ, kā sociāli atbildīgs uzņēmums, šogad Ēnu dienā uzmanību pievērsa jauniešu profesionālajai izglītošanai būvniecības jomā. Kopā ar VNĪ Būvprocesa vadītājiem, jauniešiem bija iespēja novērtēt jau ekspluatācijā nodotu objektu un klātienē vērot būvlaukuma sagatavošanas darbus, pirms būvdarbu uzsākšanas. VNĪ Attīstības pārvaldes darbinieki skolēnus mudināja papildināt eksaktās zināšanas (matemātiku un rasēšanu), kā arī apgūt valodas, lai nākotnē būtu iespēja veidot un attīstīt dažāda veida starpvalstu sadarbības projektus.

VNĪ atgādina, Ēnu diena ir visā pasaulē populārs skolēnu karjeras izglītības pasākums. Tā laikā skolēni atrod un apmeklē kādu noteiktu darbavietu, un vismaz četras stundas vēro ēnu devēja darbu un pienākumus. Ēnu dienu Latvijā organizē Biznesa izglītības biedrība Junior Achievement-Young Enterprise Latvija.