Sīkdatnes - ir maza apjoma šifrētie teksta faili, kas tiek saglabāti Lietotāja datorā vai interneta pārlūka kešatmiņā. To izmantošana nodrošina Vietnes efektīvāku darbību. Sīkdatne nesatur personīgu informāciju par Lietotājiem, un to nevar izmantot, lai identificētu atsevišķus lietotājus. Kompānija izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu Vietnes servisa darbību. Ja nevēlaties pieņemt sīkdatnes, Jūs varat nomainīt Jūsu interneta pārlūkprogrammas drošības uzstādījumus. Jūs varat izvēlēties neatļaut pastāvīgo sīkdatņu izmantošanu, bet tas var ietekmēt šīs Vietnes funkcionalitāti.
VNĪ ir uzņemti Latvijas Darba devēju konfederācijā
28.02.2017

VAS „Valsts nekustamie īpašumi” (VNI) ir uzņemti Latvijas Darba devēju konfederācijā (LDDK).

Kļūstot par LDDK biedru, VNĪ speciālistiem būs iespēja ne vien apmainīties pieredzē un labās prakses piemēros ar LDDK biedriem, bet arī veidot sociālo dialogu, ietekmēt politikas plānošanas un dokumentu izstrādes procesus nacionālā un Eiropas Savienības līmenī, kā arī panākt būtiskas izmaiņas normatīvajos aktos, tādējādi veicinot VNĪ un nekustamo īpašumu nozares attīstību, attiecības ar valsti, darbiniekiem un sabiedrību kopumā.

VNĪ valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Tols: „VNĪ pamatdarbības virziens ir kvalitatīvi un profesionāli apsaimniekot, un attīstīt valsts nekustamo īpašumu un nodrošināt ar telpām valsts institūcijas. Šos uzdevumus sekmīgi ļauj pildīt gadiem gūtā pieredze īpašumu pārvaldīšanā un ilgtspējīgā attīstībā, kas lieti noderēs iesaistoties sociālajā dialogā, veidojot un ietekmējot viedokļus par NĪ nozari Latvijā.”

VNĪ, kas ir pastāvīgi pelnoša kapitālsabiedrība, līdz šim bijusi vairāku nodibinājumu biedrs: Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, Baltijas Korporatīvās pārvaldības institūta, starptautiskā nekustamo īpašumu pārvaldītāju asociācijas „The Public Real Estate Collaborative Network”, Latvijas Kvalitātes biedrības, Latvijas Personāla Vadīšanas asociācijas un Latvijas Tehnoloģiskā parka.