Sīkdatnes - ir maza apjoma šifrētie teksta faili, kas tiek saglabāti Lietotāja datorā vai interneta pārlūka kešatmiņā. To izmantošana nodrošina Vietnes efektīvāku darbību. Sīkdatne nesatur personīgu informāciju par Lietotājiem, un to nevar izmantot, lai identificētu atsevišķus lietotājus. Kompānija izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu Vietnes servisa darbību. Ja nevēlaties pieņemt sīkdatnes, Jūs varat nomainīt Jūsu interneta pārlūkprogrammas drošības uzstādījumus. Jūs varat izvēlēties neatļaut pastāvīgo sīkdatņu izmantošanu, bet tas var ietekmēt šīs Vietnes funkcionalitāti.
VNĪ nodrošina Nodarbinātības valsts aģentūras vajadzības pēc papildu telpām jaunu darba vietu izvietošanai
27.03.2017

VAS „Valsts nekustamie īpašumi” (VNĪ) pielāgojuši telpas 600 m2 platībā Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) vajadzībām Rīgā, Eksporta ielā 6.

Telpas paredzētas jaunu darba vietu izvietošanai, kas saistītas ar ES fondu projektu ESF projekts "Atbalsts bezdarbnieku izglītībai" un ''Atbalsts ilgākam darba mūžam'' īstenošanu.

Telpu pielāgošanas darbu laikā veikti ugunsgrēka un trauksmes signalizācijas sistēmu projektēšana un pārbūve/izbūve, kā arī pilni iekšējo biroja telpu remontdarbi.

Būvniecības darbu kopējās izmaksas, kas tika finansētas no VNĪ finanšu līdzekļiem, sastādīja 74 tūkstošus eiro un tās tiks atgūtas ar nomas maksas starpniecību piecu gadu laikā.