Sīkdatnes - ir maza apjoma šifrētie teksta faili, kas tiek saglabāti Lietotāja datorā vai interneta pārlūka kešatmiņā. To izmantošana nodrošina Vietnes efektīvāku darbību. Sīkdatne nesatur personīgu informāciju par Lietotājiem, un to nevar izmantot, lai identificētu atsevišķus lietotājus. Kompānija izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu Vietnes servisa darbību. Ja nevēlaties pieņemt sīkdatnes, Jūs varat nomainīt Jūsu interneta pārlūkprogrammas drošības uzstādījumus. Jūs varat izvēlēties neatļaut pastāvīgo sīkdatņu izmantošanu, bet tas var ietekmēt šīs Vietnes funkcionalitāti.
VNĪ realizētie projekti iegūst godalgas skatē „Gada labākā būve Latvijā 2016”
31.03.2017

VAS „Valsts nekustamie īpašumi” realizētais projekts „Raiņa un Aspazijas vasarnīca, J.Pliekšāna ielā 5/7, Jūrmalā” ieguvusi 3.vietu, bet projekts „Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja dienvidu gala sienas zelmiņš, rietumu fasāde un astrolābijs” atzinības rakstu skatē „Gada labākā būve Latvijā 2016”.

Skate „Gada labākā būve Latvijā”, kuras žūrijas sastāvā ir 30 būvniecības industrijas nevalstisko organizāciju pārstāvji, notika jau deviņpadsmito reizi. Šogad finālam labākās Latvijas būves tika izvirzīti projekti piecās nominācijās: Sabiedriskā jaunbūve, Pārbūve, Restaurācija, Inženierbūve un Ainava.