Sīkdatnes - ir maza apjoma šifrētie teksta faili, kas tiek saglabāti Lietotāja datorā vai interneta pārlūka kešatmiņā. To izmantošana nodrošina Vietnes efektīvāku darbību. Sīkdatne nesatur personīgu informāciju par Lietotājiem, un to nevar izmantot, lai identificētu atsevišķus lietotājus. Kompānija izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu Vietnes servisa darbību. Ja nevēlaties pieņemt sīkdatnes, Jūs varat nomainīt Jūsu interneta pārlūkprogrammas drošības uzstādījumus. Jūs varat izvēlēties neatļaut pastāvīgo sīkdatņu izmantošanu, bet tas var ietekmēt šīs Vietnes funkcionalitāti.
Top Miera ielas 58a kvartāls
26.04.2017

Par objekta Miera ielā 58A „Tabakas fabrika” pielāgošanas darbu statusu Jaunā Rīgas teātra vajadzībām.

Šī gada 15.aprīlī, saskaņā ar noslēgto līgumu starp VAS „Valsts nekustamie īpašumi” (VNĪ) un SIA „Abora” par veicamajiem darbiem objektā „Tabakas fabrika”, par pagaidu telpu pielāgošanu Jaunā Rīgas teātra vajadzībām ir noslēdzies starpposms, kura ietvaros puses izvērtēja  sekojošu darbu izpildi:

Objektā ir veikta esošās ēkas fasādes nostiprināšana un  projektā paredzēto logu nomaiņa un jaunu logu uzstādīšana.

Kā to paredz darbu grafiks, uzsākti ēkas siltināšanas darbi. Šobrīd ēkas otrajā un trešajā stāvā tiek veikti apdares darbi.

Papildus tam  tiek veikti apdares darbi 2. un 3. stāvā, iekšējo komunikāciju izbūve visā objektā, uzsākta fasādes siltināšana, kā arī teritorijas labiekārtošanas darbi.

Izvērtējot  darbu intensitāti objektā, varam secināt, ka būvdarbi tiks pabeigti līgumā paredzētajā termiņā un jauno 2017./2018. gada sezonu Jaunais Rīgas teātris uzsāks jaunajās telpās Miera iela 58.