Sīkdatnes - ir maza apjoma šifrētie teksta faili, kas tiek saglabāti Lietotāja datorā vai interneta pārlūka kešatmiņā. To izmantošana nodrošina Vietnes efektīvāku darbību. Sīkdatne nesatur personīgu informāciju par Lietotājiem, un to nevar izmantot, lai identificētu atsevišķus lietotājus. Kompānija izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu Vietnes servisa darbību. Ja nevēlaties pieņemt sīkdatnes, Jūs varat nomainīt Jūsu interneta pārlūkprogrammas drošības uzstādījumus. Jūs varat izvēlēties neatļaut pastāvīgo sīkdatņu izmantošanu, bet tas var ietekmēt šīs Vietnes funkcionalitāti.
VNĪ dalīsies pieredzē par veiksmīgi īstenotiem robežšķērsošanas vietu projektiem
13.10.2017

2017.gada 18. oktobrī, lai iepazītos ar VAS "Valsts nekustamie īpašumi" (VNĪ) robežšķērsošanas vietu (RŠV) projektu attīstīšanas pieredzi ES programmas finansēta projekta  „Robežkontroles punkta „Vientuļi”  (Latvijas Republika) rekonstrukcija un Robežkontroles punkta „Bruņiševa” (Krievijas Federācija) iekārtošana” ieviešanā RŠV Vientuļi” ieradīsies pārstāvji no Lietuvas Transporta  ministrijas Robežšķērsošanas vietu infrastruktūras attīstības pārvaldes, Lietuvas Finanšu ministrijas Muitas pārvaldes, kā arī Iekšlietu ministrijas Valsts robežsardzes dienesta.

Latviešu pieredze lietuviešu kolēģiem interesē, plānojot sava RŠV “Mediniki” pārbūvi ar ES programmas līdzekļiem.  Pasākumā VNĪ kopā ar sadarbības partneriem no Valsts robežsardzes un Valsts ieņēmumu dienesta iepazīstinās savus lietuviešu kolēģus ar modernajām kontroles tehnoloģijām efektīvas kontroles nodrošināšanai un satiksmes organizācijai.