Sīkdatnes - ir maza apjoma šifrētie teksta faili, kas tiek saglabāti Lietotāja datorā vai interneta pārlūka kešatmiņā. To izmantošana nodrošina Vietnes efektīvāku darbību. Sīkdatne nesatur personīgu informāciju par Lietotājiem, un to nevar izmantot, lai identificētu atsevišķus lietotājus. Kompānija izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu Vietnes servisa darbību. Ja nevēlaties pieņemt sīkdatnes, Jūs varat nomainīt Jūsu interneta pārlūkprogrammas drošības uzstādījumus. Jūs varat izvēlēties neatļaut pastāvīgo sīkdatņu izmantošanu, bet tas var ietekmēt šīs Vietnes funkcionalitāti.
LTV un LR gada balvai "Kilograms kultūras" izvirzīts VNĪ attīstītais projekts
31.10.2017

Latvijas Televīzijas (LTV) un Latvijas Radio (LR) Gada balvai "KILOGRAMS KULTŪRAS" kategorijā "KULTŪRAS MANTOJUMS" izvirzīts VAS “Valsts nekustamie īpašumi” (VNĪ) atjaunotais “Jāņa Akuratera muzejs.”

VNĪ Muzeja ēku ekspluatācijā nodeva 2016. gada 30.septembrī, bet apmeklētājiem muzejs atvērts 2017.gada 30.augustā, kad muzeja darbinieki ēku bija apdzīvojuši un ēkā iedzīvinājuši 30.gadu atmosfēru.

Publikas balsojums par "Kilograma kultūras 2017" laureātiem šogad būs tikai viens - nākamā gada sākumā, kad LTV un LR apkopos visa 2017.gada kultūras ražu http://www.lsm.lv/kgkulturas/kulturliste/

Jāņa Akuratera muzeja ēka ir celta 1933.gadā kā rakstnieka ģimenes nams pēc arhitekta Vernera Vitanda projekta. Ēka ir valsts nozīmes arhitektūras piemineklis un valsts nozīmes vēsturiska notikuma vieta, kur mūsdienās, tāpat kā Jāņa Akuratera dzīves laikā, pulcējas literāti, mākslinieki, mūziķi un aktieri, kā arī skolēni.

Atgādinām, ka "Kilograms kultūras 2016" balvu kategorijā "Kultūras mantojums" ieguva VNĪ un Memoriālo muzeju apvienības realizētais projekts „Raiņa un Aspazijas muzeju atjaunošana Rīgā, Jūrmalā un Tadenavā” .