VNĪ valde apmeklē Daugavpili
24.11.2017

24. novembrī VAS “Valsts nekustamie īpašumi” (VNĪ) valde, Nekustamo īpašumu (NĪ) Attīstības pārvaldes un NĪ tehniskās uzturēšanas pārvaldes speciālisti apmeklēja Daugavpili, kur tikās ar Daugavpils domes vadību un domes speciālistiem, Daugavpils cietokšņa pārstāvjiem, Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes pārstāvjiem, kā arī iepazinās ar VNĪ Daugavpils reģiona kolēģiem un apmeklēja vairākus VNĪ pārvaldībā esošos īpašumus.

Latgales reģionā atrodas vairāk nekā 60% no VNĪ pārvaldībā esošās zemes un vairāk nekā 20 % VNĪ pārvaldībā esošo ēku. Lai iepazītos ar Latgales reģiona klientiem, kā arī apskatītu vairākus īpašumus un spriestu par to attīstības iespējām, uz Daugavpili devās jaunais VNĪ valdes priekšsēdētājs Ronalds Neimanis un valdes loceklis Andris Vārna kopā ar VNĪ speciālistiem no NĪ Attīstības un NĪ tehniskās uzturēšanas pārvaldēm.

Vizītes laikā VNĪ pārstāvji tikās ar VP Latgales reģiona un VP kriminālpārvaldes pārstāvjiem, lai apspriestu telpu nomas un pielāgošanas iespējas, kā arī iepazinās ar ēku tehnisko stāvokli.

Tikšanās laikā ar Daugavpils domi VNĪ NĪ Attīstības departamenta speciālisti informēja par Daugavpils cietokšņa reģenerāciju – jau paveikto, kā arī nākotnes plāniem – par Martinsona mājas, motormuzeja, kempinga izveidi cietokšņa teritorijā, privāto investoru piesaistes iespējām, valsts institūciju izvietošanas iespējām cietokšņa teritorijā, tam izmantojot tieši valstij piederošās ēkas. Daugavpils Domes priekšsēdētājs Rihards Eigims uzsvēra, ka pašvaldības speciālisti ir lieli entuziasti un patrioti, tāpēc Daugavpils cietoksnī tik daudz jau izdarīts un pašvaldība ir ļoti ieinteresēta turpmākai sadarbībai.