Sīkdatnes - ir maza apjoma šifrētie teksta faili, kas tiek saglabāti Lietotāja datorā vai interneta pārlūka kešatmiņā. To izmantošana nodrošina Vietnes efektīvāku darbību. Sīkdatne nesatur personīgu informāciju par Lietotājiem, un to nevar izmantot, lai identificētu atsevišķus lietotājus. Kompānija izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu Vietnes servisa darbību. Ja nevēlaties pieņemt sīkdatnes, Jūs varat nomainīt Jūsu interneta pārlūkprogrammas drošības uzstādījumus. Jūs varat izvēlēties neatļaut pastāvīgo sīkdatņu izmantošanu, bet tas var ietekmēt šīs Vietnes funkcionalitāti.
Jaunā Rīgas teātra lifta tehniskās problēmas dēļ radusies situācija ir operatīvi atrisināta
30.11.2017

28. novembrī Jaunā Rīgas teātra (JRT) pagaidu mājvietā “Tabakas fabrikā”, Miera ielā 58A, Rīgā, pirms vakara izrādes radās tehniska problēma ar pasažieru liftu.

VAS "Valsts nekustamie īpašumi" (VNĪ) rīcība bija operatīva un profesionāla - VNĪ atbildīgais tehniskais darbinieks notikuma vietā ieradās 10 minūšu laikā pēc informācijas saņemšanas no JRT.

Pēc notikušā bojātais lifts tālākai lietošanai tika nobloķēts. Vakar notika lifta tehniskā stāvokļa pārbaude un remontdarbi, un šodien lifta darbība ir atjaunota.

VNĪ atvainojas vakardienas JRT izrāžu apmeklētājiem par īslaicīgām neērtībām apmeklējot izrādi.