Sīkdatnes - ir maza apjoma šifrētie teksta faili, kas tiek saglabāti Lietotāja datorā vai interneta pārlūka kešatmiņā. To izmantošana nodrošina Vietnes efektīvāku darbību. Sīkdatne nesatur personīgu informāciju par Lietotājiem, un to nevar izmantot, lai identificētu atsevišķus lietotājus. Kompānija izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu Vietnes servisa darbību. Ja nevēlaties pieņemt sīkdatnes, Jūs varat nomainīt Jūsu interneta pārlūkprogrammas drošības uzstādījumus. Jūs varat izvēlēties neatļaut pastāvīgo sīkdatņu izmantošanu, bet tas var ietekmēt šīs Vietnes funkcionalitāti.
Horvātijas pārstāvji aizgūst VNĪ pieredzi valsts nekustamo īpašumu pārvaldībā un attīstībā
05.12.2017

Šodien, 5.decembrī, VAS “Valsts nekustamie īpašumi” (VNĪ) vadība dalījās pieredzē par valsts nekustamo īpašumu pārvaldību un attīstību ar Horvātijas pārstāvjiem.

Horvātijas Republikas publiskā sektora pārstāvji – nekustamo īpašumu, ekonomikas, finanšu, transporta ministriju vadības pārstāvji savas vizītes ietvaros apmeklēja VNĪ, lai smeltos Latvijas pieredzi valsts nekustamo īpašumu pārvaldībā un diskutētu par nozares attīstības iespējām.

VNĪ padomes loceklis Ansis Grasmanis viesus iepazīstināja ar VNĪ pārvaldības modeli un padomes lomu uzņēmuma efektīvas darbības nodrošināšanā. VNĪ valdes locekle Sigita Janvāre iepazīstināja ar uzņēmuma darbību, sasniegumiem un nākotnes izaicinājumiem, realizējot VNĪ darbības stratēģiju 2018. - 2022. gadam.