Sīkdatnes - ir maza apjoma šifrētie teksta faili, kas tiek saglabāti Lietotāja datorā vai interneta pārlūka kešatmiņā. To izmantošana nodrošina Vietnes efektīvāku darbību. Sīkdatne nesatur personīgu informāciju par Lietotājiem, un to nevar izmantot, lai identificētu atsevišķus lietotājus. Kompānija izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu Vietnes servisa darbību. Ja nevēlaties pieņemt sīkdatnes, Jūs varat nomainīt Jūsu interneta pārlūkprogrammas drošības uzstādījumus. Jūs varat izvēlēties neatļaut pastāvīgo sīkdatņu izmantošanu, bet tas var ietekmēt šīs Vietnes funkcionalitāti.
Aktuālie projekti
Skatuves mākslu dekorāciju darbnīcu un mēģinājuma zāļu kompleksa izveide Lubānas ielā 80, Rīgā

Infrastruktūras pielāgošana  Latvijas Nacionālās operas un baleta vajadzībām - attīstīt multifunkcionālo kultūras telpu un skatuves mākslu dekorāciju darbnīcu kompleksu. 

Projekta ietvaros tiks veikta ne tikai konkrētās degradētās teritorijas sakārtošana, bet arī radīta multifunkcionāla kultūras telpa un satikšanās vieta ne tikai Šķirotavas apkaimes un Pļavnieku apkaimes iedzīvotājiem, bet arī plašākai Rīgas pilsētas sabiedrībai. Vieta, kura radīta un izmantojama ne tikai valsts sabiedrībai ar ierobežotu atbildību „Latvijas Nacionālā opera un balets” izrāžu mēģinājumiem, bet arī vietējo apkaimju amatierkolektīviem, lekcijām, semināriem, prezentācijām, mobilām izstādēm u.c., kultūrvidi veidojošām aktivitātēm.

Platība:

 Plānots pielāgot 2 900 m2 lielu teritoriju un radīt telpu kompleksu 3 300 m2 platībā.

Plānotais projekta noslēgums:

2022. gadā