Sīkdatnes - ir maza apjoma šifrētie teksta faili, kas tiek saglabāti Lietotāja datorā vai interneta pārlūka kešatmiņā. To izmantošana nodrošina Vietnes efektīvāku darbību. Sīkdatne nesatur personīgu informāciju par Lietotājiem, un to nevar izmantot, lai identificētu atsevišķus lietotājus. Kompānija izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu Vietnes servisa darbību. Ja nevēlaties pieņemt sīkdatnes, Jūs varat nomainīt Jūsu interneta pārlūkprogrammas drošības uzstādījumus. Jūs varat izvēlēties neatļaut pastāvīgo sīkdatņu izmantošanu, bet tas var ietekmēt šīs Vietnes funkcionalitāti.
Aktuālie projekti
Energoefektivitātes paaugstināšana ēkā Brīvības ielā 75, Rīgā

Saskaņā ar  Latvijas Nacionālo attīstības plānu 2014.–2020.gadam un Eiropas Parlamenta un Padomes 2012.gada 25.oktobra Direktīvu 2012/27/ES par energoefektivitāti, projekta rezultātā tiks panākts noteiktais energoefektivitātes mērķis.

Veicot projektā plānotās aktivitātes, tiek uzlabots VSIA "Dailes teātris" darbinieku un apmeklētāju komforta līmenis, tādējādi darbiniekiem nodrošinot pozitīvāku darba vidi un apmeklētājiem patīkamāku izrāžu apmeklēšanas laiku.

Projekta galvenās darbības:

Ārdurvju un vārtu maiņa, saimniecības bloka nenomainīto logu maiņa, aizskatuves ārsienu un tehnoloģiskā “torņa” virs skatuves siltināšana, ārsienu siltināšāna, ēkas jumta un parapeta siltināšana, apkures sistēmas pārbūve, skatuves apgaismojuma prožektoru maiņa un apdares darbi.

Plānotais projekta budžets:

1 714 000, 00 EUR

Plānotais projekta noslēgums:

2021. gadā