Valde

   VNĪ valdes nolikums

Renārs Griškevičs

Valdes priekšsēdētājs

VAS „Valsts nekustamie īpašumi” valdes priekšsēdētājs no 2020. gada 6. janvāra.

Renāram Griškevičam ir liela pieredze starptautisku uzņēmumu vadībā, digitālajā transformācijā un korporatīvajā pārvaldībā, kā arī pieredze biznesa vadībā Latvijā, Centrālajā un Austrumeiropā. Desmit gadu ieņēmis vadošus amatus būvmateriālu ražotāja CEMEX struktūrvienībās dažādās valstīs, gūstot plašu pieredzi operatīvās darbības, finanšu un investīciju uzraudzībā, stratēģiskajā plānošanā un iepirkumu pārraudzībā.

Kā valdes priekšsēdētājs VNĪ R. Griškevičs ir atbildīgs arī par finanšu vadību, investīciju finansēšanu un uzraudzību.

Pirms tam R. Griškevičs vadījis uzņēmumu FTS Baltic, atbildot par ražošanas uzņēmuma darbības uzsākšanu, stratēģiju un investīcijām Latvijā. No 2016. līdz 2018. gadam — CEMEX Baltic’s & Finland bijis finanšu un administratīvais direktors un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Rūpniecības padomes loceklis. No 2011. līdz 2015. gadam vadījis CEMEX grupas uzņēmumus Ungārijā, līdz 2011. gada oktobrim pildījis SIA CEMEX finanšu un Administrācijas direktora pienākumus, kā arī bijis Ārvalstu investoru padomes loceklis Latvijā un Amerikas Tirdzniecības palātā.

Latvijas Universitātē ieguvis maģistra grādu Eiropas studijās un bakalaura grādu uzņēmējdarbības vadībā. Papildus apmeklējis vietējās un starptautiskās mācības Korporatīvās pārvaldības institūtā Baltijā, profesionālu valdes locekļu apmācību u. c.

 

Andris Vārna
Valdes loceklis

Andris Vārna – valdes loceklis no 2017. gada 1. oktobra. 

VNĪ atbildības jomas – klientu attiecību vadība, nekustamā īpašuma portfeļa pārvaldība, finanšu vadība, nekustamā īpašuma nomas un pakalpojumu stratēģiskā plānošana.

No 2011. gada līdz 2017.gada septembrim pildīja AS “SEB banka” Nekustamā īpašuma un telpu apsaimniekošanas vadītājs Latvijā un Baltijā. Galvenie sasniegumi šajā amatā – SEB biroju, telpu un filiāļu Latvijā un Baltijā nomas portfeļa optimizācija un mūsdienīgas darba vides un vietas koncepta izstrāde un ieviešana, kā arī nekustamo īpašumu / telpu un saistīto izmaksu budžeta optimizācija.

A. Vārna Rīgas Tehniskajā universitāte Inženierekonomikas un vadības fakultātē ieguvis profesionālo augstāko izglītību ekonomikā, kā arī profesionālo augstāko izglītību uzņēmējdarbībā un vadīšanā. A. Vārna ir vienīgais sertificētais nekustamā  īpašuma vadītājs (Certified Property Manager, CPM®) Baltijas valstīs, sertifikātu izsniedz visā pasaulē pazīstamais un atzītais Institute of Real Estate Management®, ASV. A. Vārna turpina papildināt savu izglītību Lielbritānijas  British Institute of Facilities Management.Informācija par nominācijas procesu uz valdes locekļa amatu valsts akciju sabiedrībā “Valsts nekustamie īpašumi” un pieņemto lēmumu